***Při výběru lásky opatrný buď, né podle krásy, ale podle srdce suď***

Anna, Petr, Katka a Pavel

28. června 2006 v 13:14 |  Příběhy na pokračování
Já začnu příběh a vy do komentářů pište pokračování...
Anna - 17 let Petr - 18 let Katka - 17 let Pavel - 18 let
Anna, Petr, Katka a Pavel jsou kamarádi od 1. třídy. Všichni se domluví, že . . . . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Žužle Žužle | E-mail | 19. července 2006 v 22:01 | Reagovat

zajdou odpoledne do nějaký super kavárničky,ale co se nestane,Pavel zjistí,že...

2 Pate Pate | 24. července 2006 v 16:02 | Reagovat

Že má pořezanou ruku, a vyděsí se! Řekne to Katce a Katka tajemným výrazem v obličeji řekne CO SI DĚLAL? Pavel řekne...

3 verča verča | 17. října 2006 v 20:34 | Reagovat

dneska mě napadl nějakej kluk u školy....nestačil sem se bránit.....a katka na to......

4 lukas lukas | 17. listopadu 2006 v 15:35 | Reagovat

nevykladej mi takovou kravinu pred pul hodinkou si mi rikal

ze te pokousal vlkodlak

5 Máca Máca | E-mail | Web | 6. prosince 2006 v 15:59 | Reagovat

V tom to doto přijde Anna společně s Petrem a drží se za ruce.Katka i Pavel na ně čučí jako vyjevení a pak ...

6 Simona Simona | E-mail | 17. prosince 2006 v 15:32 | Reagovat

Anna, Petr, Katka a Pavel jsou kamarádi od 1. třídy. Všichni se domluví, že se dnes přesně o půl noci se  podívají do rozpadlého domu, který leží u hřbitova. Když se blížila 24 hodina noční, všichni se shromáždili u rybníka, který byl u cesty, která vedla k rozpadlému domu….

Rozhodlaně vykročili do temnoty skrývajíc tajemství…

Když se ozvalo odbíjení půlnoci, zastavili se před branou a malou chvíli otáleli. Za okamžik stáli za branou, která jim připadala, jako kdyby vstoupili do jiného století…. To ta atmosféra, mysleli si.

Když vešli do světnice, podlaha jemně zavrzala a pod tíhou jejich těl se prohnula. Petr rozsvítil baterku a začal se procházet po místnosti….

Pavel a Katka se podívali do světnice, která dříve musela sloužit jako ložnice. Již na první pohled se zdálo, že se tu muselo něco stát. Pod zabedněným oknem, které vrhalo jen bledý stín měsíčního světla stála nějaká obrovská věc. Když přišli blíž, zjistili, že je to jen truhlice ve které se uchovávalo oblečení a  ložní prádlo……  Zatímco Katka s Pavlem zkoumali truhlu zvenčí, Petr stál u stěny v kuchyni, která již nesla následky stáří. Na stěně visel obraz a na něm byla žena nevlídně vypadajíc. I když na sobě nedal nic Petr znát, polekal se. Tuhle ženu zná…

Vždy, když je úplněk se mu o ní zdá…. Anna se jemně dotkla Petra a ukázala mu na svou dlaň, ve které držela album. ….

Konečně se  Pavel a Katka odhodlali svůj nález otevřít. Káťa se dotkla zámku ale ten byl zamčený a klíč u něj nebyl.  Promýšlela jak by se ta věc dala otevřít. Pavel ji však předběhl.. Opatrně uchopil zámek do dlaní a on se z ničeho nic sám  otevřel. Tohle jim bylo divné, ale již se tím nezabývali.  

Anička a Petr zatím seděli na starých židlích a koukali tupě na album. Z očí jim čišela bolest, strach a lítost. Na konci alba byl rukopis psán krásným písmem, které podle úpravy patřilo ženě.

Na papíře bylo napsáno u mukách ženy, jejíž jedinou dceru umučili…….  

Bylo tak i více listů s hustě popsaným textem, ale už nemohli po první stránce dále číst… Bylo to moc dojemné…

Káťa vyňala z truhlice nějaké oblečení….. I když bylo staré mělo poměrně zachovanou barvu.

Toto oblečení patřilo mladé dívce. Katka se podívala na Pavla a oba se zvedli a šli se podívat co objevila Anička a Petr. Našli je takřka okamžitě. Seděli a téměř ani nedýchali. Byli dojatí a zmocňovala se jich lítost. Katka se zeptala co našli a když jí Anna němě podala papír, aby ji jej přečetli, neměli slov… A pak se začalo vše vyjasňovat. Tato žena tady bydlela. To jim bylo jasné.

Měla dceru kterou umučili a její oblečení  přechovávala jako největší poklad.. To jim bylo jasné..

Pak Petr otevřel oči a řekl: Tato žena se zjevuje ve snu každý úplněk….. Má na sobě černé šaty a její starou tváří proudí slzy.. Nevím proč, ale vždy slyším i podivné zvuky a sténání jako by někoho týraného…. : Když to dořekl Katka už věděla jak to je a právě se to chystala říct, když se zvedla mohutná bouře…. :V tomto domě plyne doba strašně pomalu. : Řekl Pavel.. Tak se podíval na hodinky a řekl: Jsme tu pouze 20 minut a mě to připadá jako bychom tu byly kolen 2 hodin: Všichni s ním souhlasili a raději odešli.Řekli si, že si na to v klidu sednou a rozeberou to…

Domluvili se že půjdou  Pavlovi a tam si řeknou co ví a jak si myslí že to bylo.

Pavel začal povídat, jak se mu zjevuje každý úplněk a že slyší nářky její dcery. Katka si přisadila,že ty šaty patřili dceři.. Pavel se otočil k ostatním a se záhadou v hlase pronesl: v ložnici jsem se necítil dobře a dokonce jsem slyšel, jak se někde něco Houpá a je na něm něco těžkého…

Anička se po nich rozhlédla a ukázala jim ten rukopis. Vyděsili se, ale pak se začetli a Anna začala číst nahlas: Kdysi jsme měla jedinou dceru, která se jmenovala Anežka. Když jí bylo 18 let provdala se za muže, který neměl dobrou pověst. 2 dlouhá léta jsem ji neviděla a když jsem jí poslala dopis, nejdříve jeden a pak více, neodpovídala mi. Bála jsem se o ni, protože její muž byl tyran… Její tělo bylo nalezeno zakopané v lese: Dál už nečetli a na poslední řádku bylo napsáno:Tohle skončí……. Chci být se svou dcerou…….. !! :

: Tak takhle to bylo: ŘEKLA Katka a uvedla věci na pravou míru:  Ona měla dceru kterou utýral její manžel a ona to neunesla a oběsila se. Proto jsi Pavle slyšel houpání lana a něčeho těžkého.. Ona se oběsila kvůli žalu, který měla!!!:  

Ráno se zeptali místních a ti jim potvrdili, že skutečně našli matčino tělo jak visí v ložnici a u toho tento papír………..

7 Simonka Simonka | 17. prosince 2006 v 15:33 | Reagovat

Tak jsem se trochu rozepsala.............

8 veru veru | E-mail | 1. ledna 2007 v 10:18 | Reagovat

ale je to opravdu krasne,ty tedy mas ale talent

9 Janča Janča | E-mail | 22. února 2007 v 12:50 | Reagovat

Anna, Petr, Katka a Pavel jsou kamarádi od 1. třídy. Všichni se domluví, že si půjdou zaplavat.Letošní léto se povedlo,vzduchem se line omamná vůně letních květin a je o to omamnější,že již několik dní nesprchlo!

Když se všichni ochladí rozhodnou se zajít do nedalekého lesa,kde bydlí jejich známý pan Kvasnička ,je válečný veterán,který má mnoho zážitků.

,,Dobrý den,pane Kvasnička!"Pozdraví sborem.Panu Kvasničkovi se rozzáří oči má tyhle  čtyři moc rád!,,Pane Kvasnička,co nám budete vyprávět dnes?"Otáže se Káťa.Pan Kvasnička se zamyslí a za malou chvíli pevným hlasem začne.

,,Znal jsem jednoho muže,který byl velice trudomyslný.Za jeho mládí tomu tak nebylo.Dozvěděl jsem se proč.Za války se mu stal téměř smrtelný úraz,strávil v ošetřování jedné sestry téměř rok,ta sestřička jej učila mluvit,chodit,starala se o něj jak o malé dítě.Zdálo se,že by mezi nimi mělo vzniknout pevné pouto,jenže náš voják necítil k té sestře nic,ani sebemenší vděk,prostě nic,alespoň to tak vypadalo!Naopak sestra(jmenovala se Miriam) se do vojáka(Jamese)zamilovala.¨Jednu noc se s ním dokonce milovala!Když se James uzdravil svěřila mu své city,ale on se jí jen krutě vysmál a řekl jí,že bude rád až se Miriam zbaví.Ptala se jej se slzami v očích proč.Bylo to nepochopitelné.Jejich milování bylo nepřekonatelné!James ve skutečnosti Miriam také miloval,ale nemohl se jí svěřit.Žen se od jisté doby bál,neměl k jejich plemenu důvěru.co když mu Miriam udělá to co Sophia?!?A byl si jistý,že od Miriam by to bolelo daleko víc!

Miriam se rozhodla,že odejde,odašla uprostřed noci.James se drughý den ráno probudil a Miriam nenašel.Opět se cítil na pokraji sil!Vždyť on ji potřebuje!!!!!Rozhodl se tedy,že ji bude hledat,hledal ji dlouho a když se konečně smířil s tím,že ji již někdy neuvidí usadil se a postavil si dům.

Šel si ráno pro noviny a v tom ji spatřil,vedla za ruku malé děťátko,s vlasy tak úžasně medovými jako je měla ona sama.Jeho cit se opět rozrostl don nepředstavitelných rozměrů!Musí ji zastaviT!Miriam si jej také všimla,ale šla pořád dál!James ji dohnal a políbil ji!Vyškubla se mu a vlepila mu facku.,,Prosím,nech mě být!"Špitla.,,Ne,musíš mě vyslechnout!"naléhal,,Přijď dnes večer ke mně a já ti vše vysvětlím!"

K večeru Miriam skutečně přišla,divila se sama sobě,že to dokázala.

James ji usadil ke stolu a začal vyprávět.:,,Bylo mi 18 a zamiloval jsem se,chm,tedy myslel jsem si,že ji miluji do naší učitelky Sophie.Sophie byla krásná a tvrdila mi,že mě také miluje,myslel jsem si,že se s ní ožením,jednoho dne,když jsem přišel domů,načapal jsem ji ne s jedním,ale hned se dvěma muži!Přemluvila mě a já jí odpustil.Jenže se to stalo po druhé,pak po třetí a já to neunesl a vyhodil jsem ji a víš co byla její poslední slova?Nikdy jsem tě nemilovala,ale bylo mi příjemné se nechat živit,ti se kterými jsi mě viděl byli opravdoví muži!!!Zapřísáhl jsem se,že už žádné ženě nebudu důvěřovat.A pak jsi přišla ty,vylekaloa mě síla citu,která mne zasáhla,bál jsem se,protože ztratit tebe by bylo jako zemřít!MILUJI TĚ,můžeš mi prosím odpustit?"

Miriem jej příliš milovala něž aby řekla ne!,,Ale máme syna"James byl tím nejšťastnějším mužem na svetě!Ovšem Miriam zemřela při útocích Němců.Z Jamese se stal zahořklý svět nenávidějící muž,nesnášel všechny až na jednöho člověka,byl to jeho syn!

,,to bylo krásné,řekla Anna."

Všichni kamarádi se pak vydali domů a ještě dlouho řešili smutný příběh zahořklého muže.

10 Avrilka Avrilka | E-mail | Web | 21. června 2007 v 15:15 | Reagovat

Ahojík!!! Na mém blogu je nová rubrika Příběh na pokračování. Prosím písni mi tam něco.

Ď

11 Terka Terka | Web | 30. srpna 2007 v 21:01 | Reagovat

Zahořklí muž ale ten den skočil z mostu do řeky ale neuvědomil si že tam sou šutry a tak si ro zbil držku a záchranka ho odvezla do nemocnice a tam ho doktor pařhnátek zabil rukou protože mu chtěl widličkou vyndat voko ale trefil se mu rovnou do krku. policie pak dlouho pařhnátka podezírala že je upír ale pařhnátek jim to vše vysvětlil a povídá:chtěl jsem mu vyndat oko.Proč ptá se policie.překáželo my tam ale mohl jsem vlastně to voko pokapat citronkou nebo solí.to ano...

12 to je jedno to je jedno | 8. ledna 2008 v 20:52 | Reagovat

...tak proč jste to neudělal? A doktor Pařhnátek odpověděl: Protože jsem UPÍR!!!!!!! Jen to dořekl a policisti vysál. Nezbyla v nich ani kapka krve....

13 Dusi Dusi | Web | 1. června 2008 v 11:16 | Reagovat

Proto z upíra vyletěl Aladin který se proměnil v kolbylionec.Katka se z toho obřího hovna posrala smíchy ale hovno ZMIZELO!!!Byla tam vrána a zpívala:Měls mě vůbec rád...Pavel sníí začal souložit,jenže dostal AIDS.Vrána se chcetala...

14 Puboška - VPH Puboška - VPH | Web | 18. září 2008 v 18:06 | Reagovat

a šla na sex hledat někoho jiného. Pavel vykřikl : ty zamrdaná děvko!!! verze vrány měs mě vůbec rád, se změnuila na verzi no vydí, že si mě nikdy neměl rád. pavel se chytl za hlavu a zdrhal do velkého polek o kterém veěděl, že je nedaleko. Na nedaleko to ovšem ybla DOST dlouhá cesta a

15 hN hN | 14. dubna 2012 v 19:12 | Reagovat

našla si přítel kterej ji mrdal každeou noc. měli 5 dětí a dělali to i s dětma

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama