***Při výběru lásky opatrný buď, né podle krásy, ale podle srdce suď***

Klikaté pěšinky

27. července 2006 v 18:43 |  Móda, účesy, dospívání, rady, . . .
1. Nejdříve si udělejte cicak pěšinku, vlasy stáhněte do culíku a účes zpevněte pomocí laku na vlasy nebo tužidla. Potom si připravte práškové oční stíny ve svojí oblíbené barvě, lehce navlhčete štěteček a stíny pečlivě naneste na pěšinku.
2. I obyčejná pěšinka může vypadat úplně jinak! Pěšinku veďte přesně uprostřed hlavy směrem od čela k temeni a vlasy setněte do culíku. Na pěšinku nalepte speciálním lepidlem na řasy štrasové kamínky, nechte je zaschnout a vlasy ještě natužte lakem.
3. Vlasové tetování je něco, s čímž budete všude středem pozornosti. Vlasy si rozdělte na jedné straně pěšinkou, rozetřete do nich trochu tužidla a těsně ke kořínkům pečlivě nalepte vlasové tetování. Nakonec účes přestříkejte lakem.
4. S třpytkami ve vlasech budete na každé párty k nepřehlédnutí. Na jedné straně si učešte rovnou pěšinku, zafixujte ji tužidlem a zvýrazněte ji větším množstvím gelu s flitry. Gel můžete pomocí hřebenu lehce rozetřít i do ostatních vlasů.
5. Vytvořte si pěšinku s libovolně velkým zubatým vzorem. Prameny vlasů, které tvoří pěšinku, stáhněte na pravé i levé straně gumičkami a potom je sponkami upevněte do účesu. Zbylé vlasy nechte volně splývat a celý účes zafixujte lakem.
6. Vlasy si vyfoukejte do hladka, pomocí hřebenu začněte vytvářet cikcak vzor a fixujte ho vlasovým voskem. Dejte si záležet, aby byla pěšinka co nejvíce pravidelná. Vlasy od temene dolů nechte rozpuštěné a jen lehce do nich naneste tužidlo.
7. Se dvěma pěšinkami budete působit neskutečně romanticky. Na úrovni spánků vytvořte na pravé i levé straně pěšinku. Horní oddělené vlasy sepněte gumičkou do culíku a zpevněte je tužidlem. Ostatní vlasy důkladně rozčešte a nechte rozpuštěné.
8. Udělejte si pěšinku přesně uprostřed hlavy, směrem od čela až ke krku. Pak rozdělte vlasy pěšinkou od ucha k uchu tak, že vznikne kříž. Z jednotlivých částí udělejte buď klasický culík nebo spletený cop. Nakonec účes zafixujte lakem na vlasy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou máte barvu vlasů???

Černou 10.5% (155)
Hnědou 55.7% (819)
Zrzavou 3.8% (56)
Blonďatou 23.3% (343)
Jinou 6.6% (97)

Komentáře

1 ANČA ANČA | E-mail | 12. července 2007 v 16:24 | Reagovat

VŠICHNI ŘÍKAJ ŽE MÁM KRÁSNOU BARVU VLASŮ ALE MĚ SE VŮBEC NELÍBÍ CO S TÍM MÁM DĚLAT?

2 !!!!! !!!!! | 8. prosince 2007 v 18:45 | Reagovat

Přebarvit se!!!!:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama