***Při výběru lásky opatrný buď, né podle krásy, ale podle srdce suď***

Spiderman

24. července 2006 v 13:36 |  Filmy
Spiderman 1
Ještě včera byl Peter Parker obyčejný student s pozoruhodným nadáním na fyziku. To však bylo včera. Jediná návštěva oddělení pro genetiku na Columbijské univerzitě a malé kousnutí ozářeným pavoučkem ho totiž dost radikálně změnily. Druhý den ráno už nepotřebuje ani silné brýle, ani hodiny v posilovně. A co víc, kromě svalů dostal do vínku i superschopnosti pavoučího rodu. Udrží se na stěně, může se houpat na vláknech, má nadlidskou sílu a především pavoučí smysl, který ho varuje před každým nebezpečím. A že ho bude potřebovat. Šílený milionář Norman Osborn, vlastnící chemickou firmu OsCorp, v níž probíhá výzkum nanotechnologií, se totiž právě proměnil v Zeleného Goblina a hodlá s pomocí ničivých zbraní ovládnout svět.
Spiderman 2
Od chvíle, kdy se Peter Parker rozhodl opustit svou dlouholetou lásku Mary Jane Watsonovou, aby se mohl v kostýmu Spider-Mana i nadále zodpovědně věnovat svému povolání superhrdiny, uplynuly dva roky. Jeho touha po milované M.J. se ale postupem času stala ještě silnější a proto si nyní pohrává s myšlenkou, že by se tajného života superhrdiny na důkaz své lásky vzdal. M.J. se však mezitím rozhodla jít dál - vydala se na dráhu filmové herečky a v jejím životě figuruje nový muž ...
Peter má problémy i se svým nejlepším přítelem Harrym Osbornem. Jejich kamarádský vztah začíná být stále více zastíněn Harryho záští vůči Spider-Manovi, jehož viní ze smrti svého otce.

Když už se zdá, že se situace nemůže změnit k horšímu, je Peter postaven tváří v tvář mocnému Dr. Octopusovi...
_________________________________________________

Tobey Maguire

Peter Parker

Kirsten Dunst

Mary Jane Watson

James Franco

Harry Osborn

Willem Dafoe

Norman Osborn

Alfred Molina

Dr. Ostopus

Rosemary Harris

Teta May

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama