***Při výběru lásky opatrný buď, né podle krásy, ale podle srdce suď***

Námluvy ve třídě

14. srpna 2006 v 16:50 |  Kluci
hl
JAK ANO
Začala škola, ty jsi ještě nevystřízlivěla z prázdnin, a k vám do třídy přišel nový kluk. Nebo jsi poslední srpnové dny hořela nedočkavosti, až se vratíš do lavic a uvidíš ho zase přes uličku? Chceš posunout váš školní vztah v letošním školním roce dál?

1. dotyky mu napoví
Obejmi ho, dej mu ruku kolem ramen. Zkus to nejdřív jen z legrace, abys věděla, jak bude reagovat. Dopadne-li to dobře, příště se už nemusíš bát. Nikoho netrkne, že s ním flirtuješ - chodíte spolu do školy už přece nějaký pátek. Ale jemu to bude vrtat...

2. zbav se na chvíli ostatních
Výchozím předpokladem je, že máte oba stejný zájem - film nebo seriál, který chcete vidět. Pak už jen zbývá sebrat odvahu, pozvat ho domů a užít si Matrix ve dvou! Jenom dej pozor, abys pozvání na telku nevykřičela do celé třídy. Chceš s ním přece být sama:-)!

3. využij moderní techniku
Současná doba nabízí tolik flirtovacích možností, o nichž se tvojí mamce ani nesnilo. Kouzlo emailu nebo SMS spočívá v tom, že jimi můžeš vysílat signály, a zároveň se vyhneš červenání a pocitům studu. Buď trochu drzá a přivab ho, on ti - snad - mile odpoví.

4. povídejte si celou noc
Na hovorech v časných hodinách určitě něco bude. Zpravidla se při takových chvilkách porozumění dostavuje romantika a náklonnost:-). Takže ho zkus dostat na třídní večírek nebo na chatu, anebo počkej, až pojedete se školou na výlet. Tam se příležitost najde.

5. staň se nepostradatelnou
Buď trošku nedostupná. Plánuj si čas s lidmi, které nezná, nebo mu pár dní neodpovídej na textovky a pak se omluv, žes neměla čas. Dojde mu (snad - musíš doufat), že bez tebe to prostě není ono. A čím víc na tebe bude myslet, tím větší jsou tvoje šance!


JAK NE
Nechce se s tebou bavit a ty nemůžeš přijít na to, proč... Nezbývá, než si přiznat, že jsi zvolila jednu z opačných cest, které nám kluci vyzradili. - Víš, čím ho spolehlivě odradíš?

1. neber si příklad z Mel C
,Mel dobře zpívá, efektně jí vlajou tepláky a její tetování má říz," říká Marek, ,ale na rande bych ji asi nepozval, je moc klučičí." Po světě běhá spousta kluků, kteří mají rádi sporťačky. Ale - jak Marek vysvětluje - ,když mi holka vysvětlí ofsajd a klidně si krkne ...ztrácím zájem."

2. nevyznávej mu hned Lásku
,Miluju tě," zašeptala Šárka Davidovi do ucha. - Z toho kluci bývají šťastní jen vzácně, spíš jim vlasy vstanou hrůzou. ,Bylo to třetí rande a ona to takhle pohřbí!," rozčiluje se David. ,Dostala náš vztah do šílených obrátek, já se ocitl v presu, tak jsem ji radši pustil k vodě."

3. netlač ho do rohu
,Móňa měla něco do sebe," vzpomíná Víťa. Pak jednou: ,Co chceš večer dělat?' - ,Jdeme k Verče.' - ,Vždyť víš, že ji nemusím!'- ,Hm, to je blbý... podej mi hřeben.' V prů- běhu dialogu Víťovi došlo, že je buď Monice úplně ukradený, anebo pro ni Verča znamená víc než on.

4. nenech za sebe rozhodovat
Nerozhodná holka odradí na 99% každého. ,Spolubydlící měl babu, ale já jsem z ní nemoh'. Nebyla schopná rozhodnout NIC - Čipsy, nebo křupky? - Jít ven, nebo zůstat doma?," popisuje Ríša. Nejhorší je dokola odpovídat: ,Ty rozhodni!' A vaše randění nepotrvá dlouho.

5. neprovokuj zbytečně
Nic kluka neodradí rychleji, než když se o tebe bude muset dělit s ostatními. Ukaž mu, že na světě je spousta chlapů, líbej se s kýmkoli a kdekoli - a už ho neuvidíš. Takže: pokud ho nechceš ztratit, neubližuj mu tím, že ho budeš ,provokovat" s jinými frajery.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natys Natys | E-mail | 4. září 2006 v 14:30 | Reagovat

Fajn rady... Dík

2 anna anna | 27. října 2006 v 20:55 | Reagovat

dobrý rady a podle pravdy o mě to bohužel platí já sem šle ven s jeho kámošem a on mi dal kopačky=0(ale přitom o nic nešlo!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama