***Při výběru lásky opatrný buď, né podle krásy, ale podle srdce suď***

Trapasy 1

3. srpna 2006 v 11:02 |  Trapasy
Ve špatnou chvíli na špatném místě
Byla jsem s kámoškama na pouti a najednou se nám začalo chtít čurat.Na záchodcích byly děsně dlouhý fronty, a tak jsme se rozhodly, že si odskočíme na parkoviště, protože už stejně byla tma.Hupsly jsme za auto a...Najednou se začalo spouštět okýnko u řidiče a nějakej chlápek na nás volá: když už jste tam dole, nemohly byste mi trochu opláchnout gumy?Bleskurychle jsme si natáhly kalhoty a prchaly pryč....Taková ostuda!
Záchodové pkýnko
Nedávno mi kamarádka domluvila randíčko s nejnádhernějším klukem z města-s Danem.Moooc jsem se těšila a tak mi dalo velkou práci vybrat si na tuto příležitost vhodné oblečení.Nakonec jsem si oblékla přiléhavý top a mini kraťásky.S danem jsme se dohodli, že pro mě přijde.Jelikož dlouho nešel a já byla nervozní, šla jsem na záchod na velkou.Jak jsem tam tak dlouho seděla, konečně jsem uslyšela zvonek.Seběhla jsem dolů před dům a pozdravila se z Danem.Koukal na mě jako na blázna a ani jsem se mu nemohla divit!Měla jsem na stehnech vytlačené záchodové prkýnko.Takový trapas se mi ještě nikdy nestal a od té doby už hodinu před jakoukoliv schůzkou stojím v pozoru a o nic se neopírám.
Maturitní ples
Byli jsme s přítelem na maturitním plese mojí sestry.Tančili jsme a šeptali jsme si sladká slovíčka, až jsme dotančili do dveří barmanského skladu.Nezaváhali jsme a vlítli dovnitř, jenže jsme si neuvědomuli, že dveře-lítačky-nejsou nejlepší pro jakékoliv opírání.No, prostě jsem v záchvatu vášně opřeli a prolítli na chodbu vedoucí do tanečního sálu.Nemusím připomínat, že jsme byli rozcuchaní a neupravení.Pohledy a úsměv plesajících mi nebyly příjemné ani trochu.
Zrádný přechod
Jedno odpoledne jsem se svou kamarádkou byla na nákupech.Zrovna jsme stály na přechodu, kde stál i můj idol.Když jsme uslyšely ten zvuk, že je zelená, vyrazily jsme s kamarádkou přes silnici.Kousek od chodníku jsem si všimla, že ostatní lidi stále stojí.Rozhlédla jsem se kolem sebe a zjistila, že bliká úplně jiný přechod.Obě jsme se vrátily na chodník a počkaly na tu správnou zelenou.Můj idol se mohl samozdřejmě potrhat smíchy!

Cukrová vata

před naší školou jednoho dne postavili pouťaři pouť.Po škole jsem se tam se svou kámoškou vydala.Vedle kolotoče nechyběla cukrová vata.Jenomže jsme musely pospíchat a autobus a já svou vatu nestihla sníst....Nenapadlo mě nic hloupějšího, než vatu nastrkat do své školní tašky.Jak jsem jí tam rvala, moje kamarádka si všimla, že na nás kouká kluk, kterého ona považuje za svého idola.Snažila jsem se k němu rychle otočit zády, ale najednou slyším: No, to bych teda nedělal, tfuj!Samozdřejmě, že to řekl on.Já a kámoška jsme zrudly a pádily směrem od něj. Dodnes se mu vyhýbáme a on nás nezdraví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 VeRoNiKa VeRoNiKa | 10. července 2007 v 18:55 | Reagovat

Komentáře k trapasům Záchodové pkýnko,Zrádný přechod a Cukrová vata

Záchodové pkýnko - Ty vykonáváš potřebu stehny????

Zrádný přechod-A já mám těch kluků už vážně dost!!!!VŠEMU se MUSEJ chechtat!!!!!!!!!!!!!Aby se nepo...

Cukrová vata - ,,No, to bych teda nedělal, tfuj!" Aby se pán TFUJ nepo...

2 Pravda Pravda | 24. července 2007 v 18:44 | Reagovat

kluci jsou větší ho*ada než holky

3 Wiky Wiky | 3. srpna 2007 v 21:36 | Reagovat

mno u me si tim nejsu jista kluci sou prasata ale ja taky a delame prdel aa nejsu jak nejaka nafintena princeznicka s ruzovejma satickama ! to je wazne ffffffuuuuuuujjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!! :-!

4 Cheaterboy Cheaterboy | 1. ledna 2008 v 19:25 | Reagovat

tak zaprvy: ty zapičeny trapasy jsou vymyšleny

zakurvy: kluci se nechlamou

a za pičti: je lepší bejt kluk než holka páč se nemusis starat o decko a o to že ti bude nekdo šahat na kozy a soudit te podle nich takže FuCk

5 lentilka123 lentilka123 | Web | 29. srpna 2009 v 11:15 | Reagovat

sem s veronikou

6 lentilka123 lentilka123 | Web | 29. srpna 2009 v 11:19 | Reagovat

napsala si záchodové pkýnko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama