***Při výběru lásky opatrný buď, né podle krásy, ale podle srdce suď***

Tvoje první rande

14. srpna 2006 v 17:03 |  Kluci
O. K., O. K., okukování máte za sebou, zrovna tak první kontakt, který dopadl nad očekávání výborně - domluvili jste si rande! Jenže... rande... Bože, co teď?

>>> co jo: <<<
hl

"Mluvit, mluvit, mluvit. K čemu by mi byla supermodelka z plakátů, když bych si s ní neměl o čem povídat? A navíc - ticho na prvním rande je hroznej trapas..."

- Roman, 19

"Být uvolněná a pohodová. Prostě chovat se nenuceně a být free. Kazí to atmosféru, když se holka celý večer nervuje, aby něco nepokazila."
- Aleš, 19

"Umět dívat se mi do očí. Když jí něco povídám, baví mě, když se mi věnuje a kouká mi do očí. Nemám rád stydlivky, které se dívají všude okolo, jen ne na mě.
- David, 16

"Být veselá a pozorná. Líbí se mi, když je s ní sranda a máme si co říct. Taky mám rád, když mi umí naslouchat a třeba mi dokáže i poradit."
- Filip, 17

"Chtít se o mně dozvědět co nejvíc. Je fajn mít pocit, že se o mě zajímá, a třeba přijít na to, že máme stejné zájmy. Pak už to jde samo."
- Vašek, 17

"Být diskrétní. Je to příšernej pocit, když zjistím, že všechno, co jsem jí na prvním rande důvěrně svěřil, vědí všechny její kamarádky."
- Leoš, 20


>>> co ne: <<<

"Hrát si na světačku, co všechno ví a všechno zná, nebo se přetvařovat. Líbí se mi, když svoje slabiny dokáže přiznat a třeba je i obrátit v přednost. "
- Jarek, 16

"Nosit nepohodlné oblečení. Úplně mě vytáčí, když si holka neustále kontroluje, jestli je všechno tak, jak má, nebo když celý večer opakuje, že jí z těch bot bolí nohy."
- Honza, 16

"Mluvit pořád o tom, jaký byl její bývalý. Jsem na to přímo alergický. Když mi říká, jaký byl dokonalý, připadám si trapně. Když povídá o tom, jaký byl hlupák, hned mě napadá, že za nějaký čas by takhle mohla mluvit i o mně."
- Martin, 17

"Být moc silně nalíčená. Je strašný, když chci dát holce pusu, a polovina její rtěnky zůstane na mně."
- Martin, 18

"Jíst jak prasátko. Nepřipadá mi zrovna romantické, když jí polovina večeře vypadne z talíře přímo na stůl nebo do klína. "
- Niki, 19

"Pořád mě chválit. Jednou, dvakrát ano. Když mi pochlebuje dvacetkrát během hodiny, začíná mi to být podezřelé..."
- Radim, 17

"Spěchat. Nerad se nechávám do něčeho tlačit, a když si holka se mnou začne na prvním rande plánovat velký dům a tři děti, je to pro mě konečná."
- Tomáš, 19
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Barunice jemná =D) Barunice jemná =D) | E-mail | 28. ledna 2007 v 12:06 | Reagovat

No tak tyhle základy už znám =) ... aspoň něco .. =)

2 Bobina Bobina | 15. dubna 2007 v 11:44 | Reagovat

Juj diky dneska mam radne s jedním klukem menuje se Lukáš,moc ste mě pomohli abych veděla co dělat a co ne :o) ale sem nervozní :o( brr...Mam strach jak to dopadne :o( držte mě palečky papapa

3 annie annie | 1. června 2007 v 14:57 | Reagovat

No myslím že všichni tohle už máme za sebou . A navíc chybama se člověk učí ..

4 Lucka Lucka | E-mail | 5. července 2007 v 22:51 | Reagovat

no lidi mě tohle čeká  vs Srpnu tak mi musíte držet  palce

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama