***Při výběru lásky opatrný buď, né podle krásy, ale podle srdce suď***

Vysíláš správné (SEXY) signály?

14. srpna 2006 v 17:07 |  Kluci
Stačí ta správná dávka "řeči těla" a udělá, co ti na očích uvidí... Ale jak zařídit, aby mu bylo hned jasné, co tvé magické oko (a nevyzpytatelná mysl:-)) skrývá? Hned to zjistíš!

1
Máš pocit, že už dávno vlastníš svůj ověřený "manuál na zmáknutí kluka"? Gratulujeme! Určitě se ti ale staly následující zádrhely: Verze a) "Praští" tě do očí jako přízrak z vesmíru (tím myslíme pozitivně:-)), připadáš si rafinovaná jako Carrie v Sexu ve městě, děláš psí kusy, aby si tě všiml - a nic. Verze b) Vyhlédne si tě hororový týpek, a přestože se tvé úhybné manévry rovnají výkonům, které by ti záviděla i Jodie Foster ve filmu Úkryt, vytáhne tě z něj a je zaděláno na pořádnou Scary Movie... Ušetři se podobných trapásků a naveď ho na pravou (svoji:-) cestu!

Situace č. 1: Zaháčkování
Už nějakou dobu od tebe není schopen odtrhnout oči. Co ti běží hlavou?
a) Sakra! Zombie si vyčíhla svoji oběť. Co teď?
b) Hmm, jeho obvod bicepsů nevypadá marně...
c) Ty jo! Kašlu na sobotní Eso, tohle je modelový kus!

Červený sexy signál:
"Nedívej se jeho směrem ani nedávej žádné znamení, že připoutal tvoji pozornost," varuje 'teta Sally':-). Zkus se soustředit na řeč svého těla, kterou jasně naznačíš "Ruce (i cokoliv jiného) pryč!". Překřiž si paže na prsou a odvrať hlavu (pokud možno k jinému, použitelnějšímu objektu). Tenhle neverbální signál spolehlivě funguje.
CG! fígl: Pokud svoji hrozbu k ústupu ještě dovršíš divokým blbnutím a řehtáním s kámoškami, zanecháš ho v uctivé vzdálenosti. Dojde mu, že společnost nehledáš.

Oranžový sexy signál:
Nahoď očko - neboli ho přiměj, aby si tě všiml, a počkej si, co z něj vypadne... Až se vaše pohledy po nekonečně nenápadném lovení konečně střetnou, vykouzli ten nejúžasnější úsměv, který máš ve svém repertoáru:-), a opět očka nevinně sklop. Frekvence závisí na odezvě!
CG! fígl: Dej mu možnost, aby tě oslovil - tím, že kolem něj (jak jinak než nenuceně) propluješ. I bez dívání jsi cítila jeho rentgenové působení. Výborně, máš ho!

Zelený sexy signál:
Zařiď, aby vaše oči byly ve stejné rovině, ruce uvolněně plandaly kolem těla, a nezapomeň být pořád lehce "vyprsená":-) - to přidává sebejistotu. Do karet ti hraje, když se nebudeš tvářit jako kakabus. Je jedno, jestli zrovna s kámoškami poměřujete sledovanost Kachorry a Milagros, hlavně buď pořád lehce vysmátá:-).
CG! fígl: Kopíruj způsob jeho postoje. Podvědomě ho přesvědčíš, že je snadné s tebou komunikovat.
Situace č. 2: Rande
Poprvé spolu na rande. Že už by kromě intenzivního duševního poznávání nadešel čas na pusu?
a) Jen to ne! Jeho dech mi připomíná naši lednici před rozmrazením a to si rozhodně nechám ujít.
b) Možná. Ale musí začít. Nehodlám se nechat ztrapnit.
c) Jo, jo, JO! Vždyť na to čekám celý večer!

Červený sexy signál:
Udržuj si odstup, a to doslova a do písmene. Žádné tulení a držení za ručičku! Maximálně má šanci stát se jedním z tvých kámošů a musí to vzít na vědomí.
CG! fígl: Rychlá rozlučková pusa na tvář by ho měla dostatečně osvítit. Co ty víš..., skvělá kamarádství kolikrát začínají na "zkušebním" rande.

Oranžový sexy signál:
Začni s vysíláním na sexy vlnové délce. Dotyky jakoby omylem, aprílové počasí nahrává choulení se v bundě... Vsadíme se, že se ti sám nabídne k ohřátí:-). Vydržel bez "líbacího" útoku celý večer? Osměl ho při loučení.
CG! fígl: Vypusť do éteru lichotku o super večeru a... Jestli jsi ho okouzlila a netrpí VSN (vleklým syndromem nesmělosti:-), máš to v kapse. Totiž... v puse.

Zelený sexy signál:
Vezmi napjatou situaci do svých rukou. Že je to horší než maturita ze zdravotní výchovy:-)? Až se budete rozcházet, nakloň se k němu a dotkni se jeho ruky...
CG! fígl: Líbnutí na tvář protáhneš o vteřinku déle, než když se loučíš v neděli s babičkou. Jestli ovládá základní mužské instinkty, nezůstane jen u "rodinných zvyků".Situace č. 3: Muchlování
2
Jak se zdá, nejsi mu vůbec lhostejná. Jeho ruce se vydaly na odvážnou výpravu po tvém těle... Jak se cítíš?
a) Cože? Představa dotyků KDEKOLIV mi způsobuje husí kůži!
b) O tom, že by tě jeho dotyky nechávaly chladnou, se mluvit rozhodně nedá. Aby však chlapec nepřestřelil...
c) Jestli jde na to moc rychle? Gymnastiku s podprsenkou a další kratochvíle sis s ním představovala od prvního okamžiku!

Červený sexy signál:
Když zkrouhneš jeho průzkumnické ambice už na začátku, ušetříš si spoustu starostí. Udělej to diplomaticky, s úsměvem, bez dramatického vysvětlování "proč a jak".
CG! fígl: Přestože si mužská populace často sedí na vedení, jeden drobný (případně razantnější) stisk tvé ruky by mu měl stačit.

Oranžový sexy signál:
Jasně že je v tu chvíli trochu psycho skládat si v hlavě "to ještě jo a tohle už ne", ale jestli máš své zásady, řiď se jimi, anebo dej na své bezprostřední pocity.
CG! fígl: Jakmile zabrousí do zakázaného loviště, zastav jeho zvědavé prsty, nebo využij sílu svých stehenních svalů:-). Světelná kontrolka jsi jen a jen ty.

Zelený sexy signál:
Je prostě božský, vášnivý i něžný... Ale musí platit dvě věci - nezachází s tebou jako s hračkou a "ne" znamená NE. Naviguj ho po svém těle a dej najevo, co se ti líbí i co ti vadí. Možná ti přijde, že ohledně "bezpečnostních opatření" můžeš být v klidnu, ale sexuálně přenosné infekce dokážou proklouznout i bez sexu "se vším všudy"!
CG! fígl: Víme, že si nemůžeš pomoct, ale když už má někdo dávat bacha, tak ať jsi to ty. Vždyť víš, klučičí hormony jsou vážně nevyzpytatelné...Situace č. 4: Sex
Ani nevíš, jak se to stalo... Ve vzduchu cítíš, že milování je "menu dnešního dne (večera, rána)". On chce. Ale co ty?
a) NE! A pravdou je, že by ses v tuhle chvíli nejradši vytratila jak pára nad hrncem...
b) Nemáš úplně jasno. Máte se rádi, pojem "ochrana" nehledáte ve slovníku cizích slov, ale podstatné jméno "strach" máš zasunuté v hlavě.
c) Ano. Nejenže si to představuješ v tajných snech, ale jistí tě vzájemná důvěra a hromada lásky. A navíc o tom klidně otevřeně mluvíte.

Červený sexy signál:
Kromě záležitostí jako min. 15 let, ochrana před těhotenstvím a nemocemi bys ho měla hlavně CHTÍT! Pokud máš pochybnosti, můžeme odpřisáhnout, že budeš spíš litovat než si užívat, že se to stalo. Neznáme holku, které by sex (jakýkoliv) nezamával s city.
CG! fígl: Řekni mu, jak se cítíš, dřív, než se tě úplně zmocní. Zastav jeho naléhání a buď důsledná.

Oranžový sexy signál:
Nemá smysl lámat něco přes koleno, zvlášť když jde o tak osobní věc. Měla bys být 100% ready a bez obav. Neboj se na férovku přiznat, jak to doopravdy cítíš. Upřímnost se v tomhle případě maximálně cení.
CG! fígl: Až z něj vypadne zásadní slovíčko "chceš", za každou cenu srovnej tělo i mozek a pak teprve jednej!

Zelený sexy signál:
Před tím, než se cokoliv stane, odpověz sama sobě: Dokážeme si o všem povídat? Jaký je pravý důvod, proč se s ním chci milovat? Co ke mně cítí on? Jak dobře se známe? Máme jasno ohledně ochrany? Jestli pro tebe sex neznamená jen úlet, srovnej si, zda za to tvůj kluk stojí. Máš to?
CG! fígl: Připravte si co největší pohodu... A nezapomeň! Červená stopka je stále ve tvých rukách!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lůša Lůša | 26. září 2006 v 16:35 | Reagovat

jj je to tak máš fakt supr úžasnej blog

2 kikca kikca | 26. ledna 2007 v 16:59 | Reagovat

jojo fakt supirek

3 leona leona | Web | 13. května 2008 v 10:33 | Reagovat

je to muj blog di na nej plosííím

4 kočička mija kočička mija | E-mail | 13. ledna 2009 v 19:55 | Reagovat

jestli chcete poradit jak na sex napište na tenle email     kikinab7@seznam.cz

5 honza honza | 17. října 2009 v 17:00 | Reagovat

sem kluk a spoustu z těch věcí tak nefunguje ale pár jo no tak ať se vám daří holky :-);-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama